محل تبلیغات شما

اسپری ضد عفونی کننده دست و سطوح حناسی 100 میل جیبی با رایحه انحصاری سانتا مونیکا و رنگ جذاب بنفش به صورت اسپری با خاصیت easy use یا استفاده آسان، به دلیل داشتن ترکیبات خاص دارای قدرت اثر بخشی قوی در نابود کردن انواع میکروب، باکتری و ویروس ها از سطح دست و سایر سطوح و اشیائی که می تواند در معرض تماس با دست انسان بوده را دارد و هیچ گونه ضرری برای پوست انسان یا حیوانات ندارد. این محصول با کیفیت طوری طراحی شده تا به راحتی در کیف و جیب .جا میگیرد.

 

  • اسپری را قبل از مصرف به خوبی تکان داده و از فاصله ۱۵ تا ۲۰ سانتی متری بر روی پوست دست اسپری نموده و دستان خود را به خوبی به هم مالش دهید تا محلول کاملا خشک شده و عمل ضد عفونی کامل گردد. برای ضد عفونی کردن سطوح دیگر کافی است تا از فاصله ۱۵ تا ۲۰ سانتی متری بر روی محل مورد نظر اسپری نموده تا سطح کاملا به محلول آغشته شود. نیازی به پاک کردن سطح نیست.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

02634259649

09121693451

اسپری ضد عفونی کننده دست و سطوح حناسی 100 میل جیبی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پازل باز Environment شهردانلود2 عکس ها و اخبار لاهیجان و سالن فوتبال خورشید طلایی nadia borhan مرجع فارسی بازی RUST دلنوشته های من محصولات گرمایشی و سرمایشی کریت ارزان ترین و محبوب ترین فروشگاه محصولات آرسی کشور